rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rihanna

rihanna

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bi okyunn lütfn çok güsel =(( duygusal bir yazı =((

YazarMesaj
yasmin
Co-Admin
Co-Admin
yasmin

Kadın

bi okyunn lütfn çok güsel =(( duygusal bir yazı =(( Empty
MesajKonu: bi okyunn lütfn çok güsel =(( duygusal bir yazı =((   bi okyunn lütfn çok güsel =(( duygusal bir yazı =(( Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 3:09 pm

Başka sevdalara yelken açmak vakti geldi zamandan...Platonik aşkımın ardından kalan yıkıntılarımdan...Yepyeni bir sevda yepyeni bir bağlılık peyda olabilir mi...Platonik aşkımın kırıntıları dönüşebilir mi bambaşka bir sevgiye...Bir başkasının bakışları da yakabilir mi içimi yeniden...O görmediğim ama hissettiğim bakışlar...
Gülümsetebilir mi beni...Heyecana boğup beklenmelere neden olabilir mi içimde...Platonik aşkımın ardından kalan buzlaşmış duygularımı çözebilir mi...Hayata döndürebilir mi tekrar...Hükmedebilir mi güneşin elveda dediği andan itibaren gecelerime...Bir başkası…ondan başkası…canımdan başkası…
Zor zor zor,zorluktan öte gereksiz,anlamsız
O…O ki...Söyleyeceklerini en kestirme yolu ile söyleyen...Ben ki, her şeyin detaylısını isteyen ve belkide biraz da karamsar tarafından bakan...
Ondan sonra bir başkası…Ondan sonra bir başka ben...Bir başkasıyla ben…İmkansız olan O ve ben..
Biz diyememenin acısı nasıl yakar içimi...Olacak mı bir başkasının bundan haberi.. Onsuz hayatın canı cehenneme diye... Haykırdığım gecelerimden olacak mı bir başkasının haberi...Onun o tatlı gülümseyişi, gülümseyen, içimi eriten bir bakışı için,nelerden vazgeçebileceğimden olacak mı bir başkasının haberi...Olacak mı? .. Olsa sevebilecek mi bir başkası beni...İsteyecek miyim ben bir başkasının aşkını...Sevebilecek miyim tüm bunları yaşayan ben bir başkasını...Bakabilecek miyim gözlerine bir başkasının...
Bir başkası… Ondan başkası… O olmayan bir başkası…
Zaman..zaman..zaman..

çook fena oldm bn yaa
http://aycaerturan.mutluforum.org

bi okyunn lütfn çok güsel =(( duygusal bir yazı =((
1 sayfadaki 1 sayfası